Konkurs je istekao.

System Administrator

Lagermax Aed d.o.o.

Šimanovci
Intermediate
28.09.2019.

Lagermax AED d.o.o. je vodeća kompanija za pružanje usluga međunarodnog transporta i logistike na srpskom tržištu. Uz centralu u Šimanovcima, kompanija posluje u svim regionalnim centrima: Novom Sadu, Čačku i Nišu, gde raspolaže distributivno - logističkim skladištima.

Lagermax Grupa nalazi se u Salzburgu. Grupacija se tokom godina razvijala i širila na područje istočne i jugoistočne Europe, tako da danas posluje na području 11 zemalja i ima 30 operativnih firmi. Osim u Austriji, Lagermax grupa prisutna je putem operativnih firmi u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Češkoj, Hrvatskoj, Sloveniji, Makedoniji, Mađarskoj, Rumuniji i Bugarskoj, a usled povećanja obima posla u Srbiji traži odgovornu i perspektivnu osobu na poziciji:

Šimanovci

Opis posla:

  • Instaliranje i konfigurisanje LAN i WAN mreže
  • Održavanje W2K3 servera, komunikacionih mrežnih uređaja i XP radnih stanica
  • Obezbeđivanje zaštitnih kopija podataka
  • Održavanje AD-a, SQL-a, Exchange-a, ISA servera
  • Održavanje wirelees mreže
  • Instalaciju i održavanje software-a
  • Podršku korisnicima u radu sa računarskom opremom i aplikacijama
  • Izradu dokumentacije o računarskim resursima.

Uslovi za kandidate:

  • Potrebna stručna/školska sprema: minimalno SSS
  • Poznavanje Microsoft serverskih i klijentskih operativnih sistema, MS Office-a i PC hardvera
  • Poznavanje aktivnog direktorijuma
  • Poznavanje wirelees mreža
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Posedovanje Microsoft sertifikata (MCSA, MCSE)
  • Poželjno iskustvo sa SQL administracijom

Zaposlenima nudimo:

  • Nudimo rad u internacionalnoj kompaniji, mladom i dinamičnom timu, obuku za rad, kao i mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja

 Rok za konkurisanje: 28.09.2019.