Konkurs je istekao.

Softver inženjer junior

Telekom Srbija a.d.

Beograd
Junior
01.05.2021.

Za tim koji drugu godinu zaredom osvaja priznanje Najbolja mobilna mreža u Srbiji, tražimo nove saradnike.

Svrha posla:

Projektuje, razvija, prilagođava, implementira, testira i održava softverska rešenja i servise u skladu sa zahtevanom poslovnom potrebom, rezultatom, tipovima izvornih podataka i bezbednosnim standardima.

Opis posla:

Razvija softverska rešenja i IT/ICT servise:

  • implementira softverska rešenja i IT/ICT servise
  • testira softverska rešenja i IT/ICT servise

Održava softverska rešenja i IT/ICT servisa:

  • vrši nadzor softvera na IT/ICT platformi
  • rešava reklamacije i incidente

Integriše softverska rešenja i IT/ICT servise:

  • implementira softverska rešenja integracija
  • testira softverska rešenja integracija

Implementira eksterna softverska rešenja i IT/ICT servise:

  • implementira eksterna softverska rešenja i IT/ICT servise
  • testira implementaciju eksternih softverskih rešenja i IT/ICT servisa

Kontinuirano unapređuje IT/ICT servise i sisteme:

  • testira predlog izmena
  • dokumentuje predlog izmena

Kontinuirano unapređuje procese potrebne za rad, održavanje i testiranje IT/ICT servisa i sistema:

Uslovi i kvalifikacije:

  • visoka stručna sprema (240 ESPB) iz oblasti telekomunikacija, IT/ICT tehnologija, informatike
  • obavezno znanje engleskog jezika
  • rad na računaru (MS Office)

Prednost će imati kandidati koji imaju prethodno iskustvo i poznavanje tehnologija:

  • Oracle PL/SQL
  • različite Linux distribucije (RedHat, CentOS), Shell Scripting (Bash, Perl, Python)
VRH poslodavac 2020 - top 20

Posao Software Developer / Programmer / Engineer, Beograd (129 oglasa)