Konkurs je istekao.

SIstem inženjer

BeotelNet - ISP d.o.o.

Beograd, Bulevar vojvode Mišića 37
Intermediate
03.11.2020.

BeotelNet - ISP d.o.o, najstariji internet servis provajder u Srbiji i jedna od vodećih telekomunikacionih kompanija, otvara konkurs za radno mesto: SISTEM INŽENJER

Potrebne kvalifikacije:

Ø  VI / VII stepen stručne spreme (Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija ili Elektrotehnički fakultet)

Ø  Znanje engleskog jezika (viši nivo - pisanje i govor);

Ø  Min. 5 godina radnog iskustva u IT industriji;

Ø  Min. 3 godine radnog iskustva iz oblasti Sistem administracije;

Ø  Vozačka dozvola B kategorije;

Opis posla:

Ø  Sistemska administracija Microsoft operativnog sistema;

o   Elementarno poznavanje Microsoft AD strukturom;

Ø  Sistemska administracija Linux operativnih sistema;

o   Rad sa DNS, HTTP, FTP;

o   Rad na bezbednosti podataka i zaštite sistema;

o   TCP/IP,RDP, LDAP i sličnim protokolima;

Ø  Poznavanje protokola TCP/IP, UDP, IPv4 , LDAP ... ;

Ø  Elementarno ili napredno znanje iz domena virtualizacije infrastrukture;

Ø  Elementarno poznavanje aktivne mrežne opreme i WiFi tehnologije;

Ø  Pružanje tehničke podrške krajnjim korisnicima - L2 nivo.

Prednosti:

Ø  MCSA i/ili MCSE sertifikat;

Uslovi rada:

Ø  Puno radno vreme;

Ø  Rad u smenama;

Ø  Kontinuiran trening i obuka;

Ø  Mogućnosti za stručno usavršavanje i napredovanje u okviru odeljenja;

Ø  Rad u dinamičnom okruženju okrenut brzom rešavanju problema.

Konkurs je istekao.

Upoznaj kompaniju BeotelNet - ISP d.o.o.

  • Kompanija BeotelNet ISP se bavi pružanjem usluga u oblasti interneta, televizije, fiksne telefonije, web i mail hostinga, registracije domena, media streaminga, cloud servera...

    Pogledaj profil kompanije
  • Prosečna ocena
    5.0
    na osnovu 1 recenzije
    Mogućnost napredovanja
    4.0
    Beneficije
    4.0
    Balans između karijere i privatnog života
    3.0
    Utisak o radu u kompaniji na poziciji Tehnička podrška
    Najnoviji utisak

    Pozitivna iskustva o kompaniji:

    Odličan prijem, pomoć pri radu, podrška u svakom smislu.

    Zamerke kompaniji:

  • Pozicija
    Prosečna neto zarada
    Min Max

    IT Help Desk / Support
    1 plata
    300 EUR / mesečno
    300 300