Kompanija je lider na tržištu u oblasti razvoja i implementacije informacionih sistema državne uprave. Naša inovativna rešenja su do sada implementirana u preko tri stotine institucija u državnoj upravi u Republici Srbiji i regionu. Kompanija zapošljava oko pedeset vrhunskih stručnjaka iz IT oblasti, a po potrebi angažuje i spoljne saradnike.
Vebsajt: www.mega.rs
Osnovni zadaci:
- Komunikacija sa korisnicima, doprinos u razvoju i usklađivanju informacionih sistema koji prate procese upravljanja finansijama i upravljanje dokumentima u organima uprave
- Aktivno učešće u definisanju funkcionalnosti novih verzija softvera u skladu sa trenutnim trendovima u oblasti softvera koji se bave procesima upravljanja finansijama i upravljanja dokumentima u organima javne uprave, lokalnih samouprava, javnih preduzeća
Potrebna znanja:
- Poznavanje načina rada sistema za upravljanje finansijama u bilo kom okruženju
- Poznavanje načina rada sistema za upravljanje dokumentima u bilo kom okruženju
- Poznavanje rada na računaru
- Dobre komunikacione sposobnosti
- Sposobnost učestvovanja u timskom radu
Prednosti:
- Iskustvo u razvoju poslovnih rešenja
- Dobro poznavanje računarskih tehnologija (osnovni principi baza podataka)
- Dobro poznavanje i rad sa operativnim sistemima i mrežnim komunikacijama
- Poznavanje rada sa HTML i kreiranje HTML stranica
Ostale osobine:
- Agilnost, odgovornost i posvećenost radu
- Sposobnost samostalnog rada, kao i rad u timu
- Kreativnost u radu i sloboda u predlaganju novih ideja
- Analitičko razmišljanje
- Aktivna vozačka dozvola B kategorije
Očekujemo Vaše prijave sa detaljnom biografijom, opisom znanja koja odgovaraju navedenom radnom mestu kao i Vašim očekivanjima.
Upoznaj kompaniju
Kompanija Mega computer engineering je osnovana 1991. godine sa sedištem u Beogradu. Unazad 15 godina se potpuno opredelila za sistem integracije, po principu “ključ u ruke”. Dakle, od analize potrebe korisnika, projektovanja, izrade, konverzije i prečišćavanje starih podataka i implementacije informacionog sistema, pa do izrade specifikacije, projektovanja kapaciteta budućeg hardverskog sistema pa do isporuke i instalacije sve potrebne hardverske opreme. Post-prodajna podrška uključuje 24x7 servis našim korisnicima. Ovakav servis, uz kompletnu podršku, korisniku pruža sigurnost da svoju softversku investiciju može da upotrebi do maksimuma i ostvari željene rezultate.
Specijalizovali smo se za web aplikacije (intranet/internet rešenja), i u tom domenu smo razvili čitav set alata i komponenti, koji su i posebni proizvodi za globalno svetsko tržište.
Specijalnost našeg poslovanja je E-government. U ovoj oblasti namećemo se kao vodeća kompanija kako u Srbiji, tako i u regionu. Preko 10 godina iskustva u radu sa državnim organima i administracijom, kao i stalno unapređenje i razvoj naših tehnologija koje idu u korak sa svetskim, doneli su nam neprocenjivo iskustvo i proizvode koji svojim kvalitetom mogu da se porede sa bilo kojim tog tipa u svetu. Merilo kvaliteta i uspeha naših sistema uvek su bili i ostaće naši zadovoljni korisnici.
Kompanija zapošljava 50 vrhunskih stručnjaka iz IT oblasti, a po potrebi angažuje i spoljne saradnike.
Menadžment kompanije
Beneficije
Balans karijere i privatnog života
Timska atmosfera
Zadovoljstvo projektima
Mogućnost napredovanja
Iskustvo o radu
Developer
Pozitivno
Lepo sto pruzaju ljudima sansu da nesto nauce ako su bez iskustva Ili su tek zavrsili fakultet.
Zamerke
Mnogo toga. Svakodnevne tenzije, strah od otkaza, plata koja kasni po par meseci. Ne znam sta su direktori po struci, ali deluje kao da nikad nisu otkucali liniju koda u zivotu. Ali sve znaju. I supruga jednog od direktora. Navodno koga ona uzme na zub, moze da leti iz firme. Ma tuzna prica. Mozda je njima dobro. Radnicima sigurno nije. Firma za izbegavanje generalno. Mozda je i bolje biti prosjak na ulici, nego raditi kod njih.
IT Consultant
QA Specialist
Software Developer
System Administrator
Preporuke se učitavaju...