Konkurs je istekao.

IT System Administrator

Wagen International d.o.o.

Beograd
Intermediate
24.10.2019.

Wagen International www.wint.rs je specijalizovana kompanija sa preko 330 zaposlenih, koja se bavi uvozom, izvozom, veleprodajom i maloprodajom delova za sve vrste vozila. Kompanija nudi široku paletu proizvoda visokog kvaliteta, kao i usluge maloprodaja, distribucija i uvoz-izvoz. Zastupa više od 75 brendova renomiranih proizvođača autodelova i raspolaže sa više od 135.000 različitih artikala. Zahvaljujući našim timovima, stalnom unapređivanju našeg asortimana i posvećenosti poslovanju naših klijenata zauzeli smo vodeće mesto na tržištu Srbije. Ponosni smo na uspehe koje ostvarujemo i shodno tome tražimo ambiciozne saradnike koji će deliti našu viziju poslovanja.

Zbog proširenja posla i tima potrebna nam je osoba na poziciji:

IT SYSTEM ADMINISTRATOR

Radno mesto: Beograd

Opis posla:

  • Praćenje sadržaja sistemskih žurnala i otklanjanje uzroka evidentiranih incidenata
  • Uspostavljanje i nadgledanje bezbednosti sistema i pružanje podrške sektorima
  • Instalacija softvera
  • Komunikacija sa postojećim eksternim partnerima u cilju održavanja i unapređivanja uvedenih softverskih sistema
  • Administracija, održavanje, postavljanje ISA Servera, mrežne opreme i lokalnih mreža i TCP/IP protokola, VPN-a, IP telefonije
  • Administracija virtuelnih mašina
  • Administracija MS Exchange/SQL servera
  • Održavanje i postavka AV softvera i polisa
  • Održavanje i postavka štampača, skenera
  • Postavka i održavanje računara

Uslovi:

  • Minimalno IV stepen stručne spreme
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji;
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Izvrsne analitičke veštine, veštine planiranja i organizacijske veštine;
  • Samostalnost i samoinicijativnost;

Potrebno poznavanje:

  • Hardvera (PC, server i drugo)
  • Analiza i rešavanje problema vezanih za klijent i server operativne sisteme
  • Windows Server 2003/ 2008/ 2012 / 2016 environment (DNS, DHCP, Active Directory, Terminal Server
  • Operativni sistemi – klijent: Windows XP, Windows 7, Windows 10
  • VoIP sistemi (FreePBX, 3CX)

Kontaktiraćemo samo odabrane kandidate, a svima koje ne kontaktiramo ovim putem se zahvaljujemo na interesovanju i slanju svojih prijava.

Rok za konkurisanje: 24.10.2019.