Oglasi za posao Data Science praktikant
Oglas je preuzet sa sajta poslodavca i sajt HelloWorld ne garantuje njegovu ažurnost.

Data Science praktikant

MCB edukacija d.o.o.

Beograd

02.09.2022.

O nama:

Menadžment Centar Beograd je Broj 1 za performanse u Srbiji. Naši glavni proizvodi su obuke za menadžere, konsalting i implementacija softvera. Poslujemo u tri divizije: controlling, Lean & Kaizen i HR.

Mi smo mlada i fakultetski obrazovana ekipa sa prosekom od 26 godina i radimo isključivo sa velikim klijentima kao što su NIS, Telekom Srbija, SBB, Roaming grupa i sl.

Opis posla:

Kao Data Science praktikant, ti ćeš raditi:

  • Razvoj treninga iz oblasti Data Science & Business Intelligence
  • Učenje programskih jezika Python, R, SQL
  • Učenje aplikativnog softvera Power BI, Tableau

Za ovaj posao poželjno je prethodno znanje iz neke od oblasti:

  • Data Science, Business Intelligence, programiranje, baze podataka, SQL, Python, R, Power BI, matematičko modeliranje, statistika, matematika, itd.
  • Naravno, ne očekujemo od tebe da si „suvi genije“ – važno je da te zanima oblast Data Science.

O tebi:

  • Student fakulteta usmerenja: ekonomija, biznis, IT, matematika, statistika, tehnika, rad sa brojevima
  • Nije potrebno prethodno radno iskustvo

Šta ti nudimo:

  • Plaćena praksa: praksa traje 2 meseca i plaćena je
  • Posao: izvanredno zanimljiv i dinamičan posao sa puno učenja
  • Ljudi: podrška starijih kolega, mentora i rukovodioca
  • Napredovanje: izvanrednu mogućnost za napredovanje u oblasti BI & Data Science
  • Ekspertsko znanje: podrška najboljih eksperata iz BI & Data Science
Konkuriši

Upoznaj kompaniju MCB edukacija d.o.o.

O Kompaniji

Menadžment Centar Beograd (MCB) je konsultantska kompanija, osnovana 2001.godine od strane Bojana i Sandre Šćepanović. Imamo tri divizije u kojima poslujemo:

Controlling
Kaizen & Lean
Human Resources

U svakoj od tri divizije, imamo sedam glavnih proizvoda:

1/ Trening
2/ Konsalting
3/ Kongres
4/ B2B klub
5/ Magazin
6/ Časopis
7/ Softver

1. Trening

Mi smo specijalizovani za obuku menadžera i najveća smo kompanija za obuku menadžera u Ex Jugoslaviji. U našem portfoliju imamo preko 180 različitih treninga za menadžere. Poslednji katalog treninga možete preuzeti ovde. Mi imamo dve vrste treninga: otvorene i in-house treninge.

Otvoreni treninzi se održavaju u našim prostorijama.
In-house treninge organizuje samo za jednu kompaniju. Pogledajte utiske Klijenata.
Glavne grupe treninga su podeljene po divizijama:

ControllingFinansije
Controlling
Izveštaji za menadžere
Excel
Power BI
Kaizen & LeanLean alati
QCD
Lean Six Sigma sertifikacija
Human ResourcesSoft skills
HR
Prodaja
Prezentacija
Projekt menadžment

2. Konsalting

Pored treninga, mi smo visoko specijalizovani za konsalting u oblastima:

controlling
finansije
izveštavanje za menadžment
kaizen & Lean
Zajedno sa vašim zaposlenima, rešavamo konkretne probleme:

implementacija controllinga
smanjenje zaliha
upravljanje potraživanja od kupaca
upravljanje troškovima
smanjenje cene koštanja (COGS)
kreiranje boljih izveštaja za menadžere
povećanje prodaje i uvođenja sales controllinga
implementacija kaizena
unapređenje radnog prostora (5S)
poboljšanje produktivnosti mašina (TPM)

3. Kongresi

Mi organizujemo najbolje kongrese za poslovne ljude u Srbiji:

CFO & Controlling kongres (2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013)
HRM kongres (2020, 2019, 2018)
Svaki naš kongres ima preko 400 učesnika i dovodi najbolje govornike i paneliste u Srbiji.

4. Klubovi

Osnovali smo profesionalne klubove:

Klub CFO & Controlling
HRM Klub
Svaki od klubova ima preko 300 članova, profesionalaca i stručnjaka iz svoje oblasti. Sastanci se održavaju 6 do 8 puta godišnje u Hotelu Crowne Plaza.

5. Magazini

Da bi pomogli controllerima, HR menadžerima i kaizen profesionalcima, kreirali smo i tri specijalizovana časopisa:

Controlling magazin
HRM magazin
Kaizen magazin
Ovo su profesionalni B2B magazini, u kojima su autori najbolji profesionalci u Srbiji.

6. Knjige

Pored časopisa, izdali smo i najbolje knjige iz controllinga na srpskom:

Controlling sistem
IGC Model procesa controllinga
KPI procesa controllinga
Modern budgeting
Napredni grafikoni u Excelu
Izveštavanje za menadžment
Strateški biznis plan
Misija controllinga
Balanced scorecard

7. Softver

Zastupnici smo softvera za digitalni controlling CP. To je najbolji nemački softver za planiranje i budžetiranje, sa kojim vaš controlling podižete na još viši nivo.