Konkurs je istekao.

Business Analyst (BA)

Netset Global Solutions d.o.o.

Beograd
Intermediate
30.11.2019.

Beograd
Puno radno vreme

NetSeT Global Solutions je regionalni lider u oblasti elektronske identifikacije građana, eGovernment-a i specijalizovanih
sistema za sigurnu komunikaciju. Naši sistemi upravljaju podacima više desetina miliona građana. U ovom domenu imamo 18 godina iskustva i reference u više od 12 zemalja (4 kontinenta) kao i preko 20 sistema instaliranih u regionu. Od februara 2017-te godine deo smo internacionalne Veridos grupe sa sedištem u Minhenu koja je prepoznala naš kvalitet i investirala u našu kompaniju.

Uloga BA: Glavno zaduženje BA podrazumeva kolaboraciju sa projektnim timovima, klijentima i menadžmentom kompanije kako bi se potrebe klijenata identifikovale, formulisale u konkretne zahteve i ispratila realizacija projekata. Tokom ovog procesa, BA analizira potencijal za proširenje saradnje i vodi računa da se obezbedi odgovarajući nivo zadovoljstva klijenta. BA može biti uključen i u presales aktivnosti kao što su predstavljanje kompanije, sprovođenje demonstracija proizvoda, učestvovanje u kreiranju marketinških materijala i slično. Pomenuta zaduženja omogućavaju BA da ima uvid u kompletan odnos kompanije sa klijentima, da svojim analizama menadžmentu obezbedi neophodne informacije za donošenje odluka i da predstavlja kompaniju na različitim skupovima i događajima.

Zaduženja:

Realizacija projekta

  • Prikupljanje klijentskih zahteva i deljenje znanja o klijentu sa project manager-ima i timovima za realizaciju projekata
  • Interpretacija klijentskih poslovnih pravila u konkretne zahteve i dijagrame
  • Identifikovanje ključnih ciljeva projekta, kreiranje inicijalnog plana realizacije i praćenje realizacije

Presales

  • Predstavljanje kompanije i njenih proizvoda klijentima
  • Unapređenje saradnje sa postojećim klijentima, kao i uspostavljanje kontakta sa novim klijentima
  • Praćenje zadovoljstva klijenata i analiza prilika za proširenje saradnje
  • Učestvovanje u kreiranju marketinških materijala za kompanijske proizvode

Strategija

  • Implementacija kompanijske strategije kroz različite domene poslovanja kompanije
  • Analiza potreba tržišta i komunikacija vodećih zaključaka i tržišnih trendova menadžmentu kompanije

Interna organizacija

  • Praćenje i analiza različitih parametara poslovanja i organizacije kompanije
  • Uspostavljanje i sprovođenje internih kompanijskih procedura i mehanizama

 Od kandidata očekujemo:

  • Razvijene analitičke sposobnosti i sistematičan pristup problemima
  • Razvijene komunikacione i prezentacione veštine
  • Razvijene veštine rada u okviru MS Office paketa
  • Razumevanje softverskih proizvoda i specifičnosti IT industrije
  • Fakultetska diploma iz oblasti informacionih tehnologija, ekonomije ili menadžmenta
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Proaktivnost i posvećenost u komunikaciji sa kolegama i klijentima

A idealno bi bilo ukoliko kandidat poseduje i:

  • Radno iskustvo u sektoru IT industrije u trajanju od minimum 2 godine
  • Radno iskustvo u istoj ili sličnoj ulozi u B2B kompaniji

Ostale pogodnosti koje imaju naši zaposleni

  • Rad u internacionalnom okruženju i povremena poslovna putovanja u inostranstvo
  • Sponzorisani časovi stranog jezika
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Obroci u kompaniji
  • Work-life balans
  • Team building (rafting, skijanje), druženja
  • Potpuno nov, ergonomski opremljen i moderan poslovni prostor
  • Termini za sportske aktivnosti
  • Dovoljno parking mesta u neposrednoj blizini firme

Prijave poslati elektronskim putem. Za više informacija posetite naš sajt: www.netsetglobal.rs

Rok za konkurisanje: 30.11.2019.

Konkurs je istekao.

Upoznaj kompaniju Netset Global Solutions d.o.o.

  • NetSeT Global Solutions je IT kompanija čiji je fokus razvoj specijalizovanih informacionih sistema sa integrisanim mehanizmima zaštite informacija visokog nivoa. Sa referencama u više od 12 zemalja i preko 20 sistema instaliranih u regionu, NetSeT predstavlja regionalnog lidera u oblasti razvoja informacionih sistema za elektronsku identifikaciju, velikih nacionalnih registara, aplikacija na smart karticama i kriptografskih rešenja.

    Pogledaj profil kompanije
  • Prosečna ocena
    5.0
    na osnovu 2 recenzije
    Mogućnost napredovanja
    5.0
    Beneficije
    5.0
    Balans između karijere i privatnog života
    5.0
    Utisak o radu u kompaniji na poziciji QA Specialist
    Najnoviji utisak

    Pozitivna iskustva o kompaniji:

    Veoma pozitivno radno okruženje, super oprema za rad, službena putovanja, veliki broj pogodnosti za zaposlene (ručak, voće, kafa u firmi; privatno zdravstveno osiguranje i godišnji sistematski, 2 team building-a godišnje...), sportske aktivnosti, druženja van firme, Happy Hour poslednjeg petka u mesecu, klizno radno vreme. Nema pritiska i tenzije, zdrava atmosfera i jako se vodi računa prilikom zapošljavanja da li se psihološki profil kandidata uklapa (pored znanja koje treba da poseduje).

    Zamerke kompaniji:

    Nema :)